Iphone 7 128 Gb

219 EUR

319 EUR

Shitet nga: Kristi 14 Jan 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 7
Shitet IPHONE 7 i Bardhe i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra JO ME CHIP!!

Ka memorje 128 GB Me version te sistemit me te fundit 13.3!
Vjen me karikues dhe fish origjinale
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire gjendja 9/10, shenja minimale perdorimi jo goditje ne toke.
Ekrani perfekt i ruajtut me xham.

Per me teper detaje: http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim