iPhone i ri dhe origjinal 7

470 EUR

Shitet nga: Kula 01 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Bulqizë
Modeli
iPhone 7
hapur për të gjithë rrjetin dhe në dispozicion në të gjitha ngjyrat
Në fillim