iPhone 7 PLUS 128GB

31 000 LEK

Shitet nga: 7 plus Dje 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes iPhone 7 PLUS 128GB ne gjendje shum te mire.kam dhe karikuesin e vet origjinal.

31.000 mi lek ska cmim tjeter.
Leaflet
Në fillim