iPhone 7 plus 128GB (Gjendje PERFEKTE!)

309 EUR

Shitet nga: Kristi 21 Dhj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet IPHONE 7 Plus GOLD i APPLE!
Ka memorje 128 GB. I zhbllokuar fabrike punon me cdo karte.

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, gati perfekte 9.5/10. Ekrani perfekt pa asnje gervishtje!
I shoqeruar ME Fish dhe karikues origjinal.

Per me teper detaje:
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_7_plus-8065.php

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim