128 GIGA IPHONE 7+ AKULL SUPER GJENDIE

370 000 LEK

Shitet nga: SUPER FAST CHARGER SAMSUNG ORIGJINAL Dje 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
NE GJENDIE TE SHKELQYER IPHONE 7+ MEMORIE 128 GIGA I SAPO ARDHUR BATTERI 100% HEALTHY PA ASNJE SHENJE SUPER KAMERA SUPER CILESI VETEM SHITET NUK NDERROHET CMIMI 400 MIJ LEK KARIKUES ORIGJINAL XHAM GOMINE
PER ME SHUM NA GJENI NE FACEBOK DHE INSTAGRAM NE Mobile korea shop dhe insta koreamobile like dhe share per fitoni ulje JU MIRPRESIM 🥳🥳🥳🥳🥳🥳💥💥💥💥💥
SUPER FAST CHARGER SAMSUNG ORIGJINAL
067 42 01 923

WhatsApp:
0674201923
Leaflet
Në fillim