shitet iPhone 6s 16g dhe 6plus

Shitet nga: shitet Dje 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s
shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir(iPhone 6 plus 64 g 250 euro )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim