Okazion!!

170 EUR

Shitet nga: Beqir Labunja 03 Gush 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet iphone 6s black gjendja 10/10 telefoni eshte si i ri esht mbajtur me xhamb mbrojetes dhe kase..16 gb .Te gjitha parametrat ne rregull.
Beqir Labunja
0675926657
Leaflet
Në fillim