iPhone 6s Shes ose nderroj

47 000 LEK

Shitet nga: Besi 10 Qer 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes ose nderroj Iphone 6s 16gb i zi ne gjendje perfekte pa asnje shenje perdorimi dhe i pa hapur asnjeher ne servis.
Leaflet
Në fillim