Shitet Ipad 2

Shitet nga: Flogert 31 Tet 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Ipad model A1395
16 GB memorje
Kamer para dhe mbrapa
Eshte ne gjendje shum te mire
Asnje gervishje
Ipad shitet bashk me kasen origjinale
Eshte i bllokuar por mund te zhbllokohet me nje cmim te ulet
Shitet per arsye mos perdornimi
Cmimi:40 mij lek i diskutueshem
Flogert
0676156985
Leaflet
Në fillim