Iphone 6s plus 64 Gb

300 EUR

Shitet nga: Iphone 6s plus 64gb 04 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet iphone 6s plus perfekt i blere i ri me kuti ,kufje dhe karikues origjinal . Okazion i padiskutueshem .
Iphone 6s plus 64gb
0695372444
Leaflet
Në fillim