iPhone

450 EUR

Shitet nga: Andi 12 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
iPhone 6
Shes ose nderoj iPhone 6.prodhim europian ne gjendje shume te mire..bashk me karikues dhe fish..cmimi 450€.tel ne gjendje shum te mire
Leaflet
Në fillim