iPhone 6

60 000 LEK

Shitet nga: Bledi 24 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 6
Iphone 6 super gjendje .tre ngjyra .16dhe 64GB me aksesodert dhe xham. Kllef
Leaflet
Në fillim