iPhone 6

60 000 LEK

Shitet nga: Bledi 24 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 7 200 LEK / muaj

Iphone 6 super gjendje .tre ngjyra .16dhe 64GB me aksesodert dhe xham. Kllef
Leaflet
Në fillim