Iphone 6, me 2 kasa

22 500 LEK

25 000 LEK

Shitet nga: RON 07 Maj 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 6
Shitet ,Iphone 6
1 kase dhuratë,karikues,bateri e re ,dhe me garanci.Cmimi 22500 lekë
Leaflet
Në fillim