Iphone 6 dhe alcatel

150 LEK

Shitet nga: Iphone 6 alcatel 30 Korr 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 6
Iphone 6 16 giga gold i ardhur nga amerika, me cip i hap te gjitha kartat dhe alcatel te dy 150 mije
Iphone 6 alcatel
0675124458
Leaflet
Në fillim