IPhone 6 Black. Okazionn

210 LEK

Shitet nga: Kristi 16 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 6
Shes iPhone 6 gold ne gjendje shum te mire. I paster fiziisht dhe punon perfekt. 16 giga memorie.
Leaflet
Në fillim