Iphone 6 16 GB

290 EUR

Shitet nga: Aldi 26 Maj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 6
Shitet Iphone 6 i erdhur nga USA ne gjendje shume te mire. Pajisja vjen me kuti dhe te gjithe aksesoret, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit qe paraqitet ne postim. Cmimi eshte i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim