iPhone 6 128gb i sjell nga zvicra

40 000 LEK

Shitet nga: Kevin 03 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 6
Telefoni eshte ne gjendje shum te mire dhe i paster pa gervishtje
Shitet ose nderohet me 2 samsung galaxy s6
Leaflet
Në fillim