Shitet

190 EUR

Shitet nga: Tablet 04 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Modeli
iPhone 6
Tablet samsung tab 4 model SM -T530 16GB. 1.5 RAM
Dhe iPhone 6 gold
Leaflet
Në fillim