Iphone 6+ super gjendje

25 000 LEK

Shitet nga: Romino 28 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet iphone 6+ 16GB ne gjendje shume te mire. Nuk ka asnje difekt apo gervishtje as ne ekran dhe as ne telefon dhe mban shume bateri. Eshte i gatshem per cdo lloj kontrolli dhe cmimi i eshte i pa diskutueshem! Ka kufjet e tij origjinale dhe karikus cilesor


——————————————————————————
Iphone , samsung , lg , xiaomi , s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9
Iphone 8 iphone 7 iphone 6 iphone 6s iphone 6s+
Leaflet
Në fillim