XIAOMI REDMI 4X 3GB RAM

110 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 26 Tet 08:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Shitet Xiaomi Redmi 4X ne gjendje super! Kamera 13MP dhe 5MP ...celulari esht super premium dhe super i shpejte per cmimin qe ka, Bateri 4100mAh zgjat deri ne 2 dit me perdorim normal.
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana
PlayTirana
0683399929
Leaflet
PlayTirana
CIP + Lojera PS4 0 LEK
Super Okazion!!! 24 000 LEK
PES 2018 per te gjith PS3 0 LEK
SUPER OFERTE CIP DIXHITAL PER PS3 SUPERSLIM 0 LEK
Në fillim