iphone 6+ 128gb

48 000 LEK

Shitet nga: lini 29 Pri 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes iphone 6 plus 128 gb 480 mije per arsye mosperdorimi pasi kam bler iphone x....celulari esht ne gjendje shume te mire pa asnje gervishje ne ekran dhe me shenja te pakta perdorimi.cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim