IPHONE 6PLUS 2 COP OKAZION nderohen

300 EUR

Shitet nga: Tori 07 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
1 6plus i rregullt komplet ka problem me valet dhe tjetri nuk ka ekran shiten per 300€ te 2 ose kembehen me 1 iphone 6s. Te dy jan xix fare cimi 300€
Leaflet
Në fillim