iPhone 5s

250 EUR

Shitet nga: Ledi 30 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Esht ne gjendje te mir nga jasht jo dhe aq i ri
Leaflet
Në fillim