IPHONE 5S OKAZION

400 LEK

Shitet nga: Iphone 24 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet iphone 5s i zi , unlocked gjendje perfekte vetem 10dite pune. Iphoni ka ardhur nga usa bashke me kutine origjinale dhe aksesoret+ kase mbrojtese silikoni dhe xham mbrojtes. Cmimi i padiskutushem.
Leaflet
Në fillim