Shes iphone 5s me itunes 20 milek

20 LEK

Shitet nga: Duki mendi 31 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes iphone 5s ne gjendje pune eshte me itunes kasat i ka re reja dhe cdo pjes prefekt per vec ekranit qe eshte i krisur une e shes per pjes 20 milek 0699932999
Duki mendi
0699932999
Leaflet
Në fillim