Iphone 5s

180 LEK

Shitet nga: ... 07 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes iphone 5s gjendja 10/10 pa asnje shenje me kuti dhe aksesore
...
Në fillim