Iphone 5s

420 LEK

Shitet nga: Renato 24 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Iphone 5s i bardh ne gjendje te shkelqyer,i sapo ardhur nga anglia i perdorur me pak se 3 muaj por per arsye se kam mar 6splusin nuk e perdor me shoqerohet me komplet aksesoret e vet sic kan qen ne kuti kufjet dhe karikusi jan ende te pa hapura me qese sepse kam pas karikus tjeter dhe skam pas nevoj ta hap esht sh i paster i pa hapur asnjeher ne asnji servis cmimi i padiskutueshem 420 mij lek mbaj pergjegjsi nji muaj per tel sepse esht shum i mirmbajtur
Leaflet
Në fillim