IPHONE 5S OKAZION

400 LEK

Shitet nga: Iphone 24 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet iphone 5s i zi , unlocked gjendje perfekte vetem 10dite pune. Iphoni ka ardhur nga usa bashke me kutine origjinale dhe aksesoret+ kase mbrojtese silikoni dhe xham mbrojtes. Cmimi i padiskutushem.
Leaflet
Në fillim