iPhone 5S Gold Black White 16 GB

15 500 LEK

42 000 LEK

Shitet nga: Impuls Computer 18 Pri 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
iPhone 5S. Gold / Black / White. 16 GB.
Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohen me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 18000 Lek.

Celularet jane ORIGJINAL,
Vitrine, të papërdorur, të ardhur nga USA
🎁 Karikues, kllëf, kufje, xham te përfshira

Impuls Computer
Rr :Petro Nini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
Hene-Shtune, 09-21
www.impulscomputer.al
0672040224
Impuls Computer
0672040224
Leaflet
Në fillim