Apple Iphone 5S model Europian used

9 900 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers Sot 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
Acer Veriton ES2730G ( i Ri) 449 EUR
Dell Precision T3620 54 900 LEK
Oferta per Pc te ndryshem 12 900 LEK
Fujitsu Server MX130 S2 19 900 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Apple Iphone 5S model Europian , i perdorur ne gjendje shum te mire me 6 muaj garanci.
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
  Online
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
Projektor Acer X1123H 350 EUR
Oferte Lenovo All in One + Printer + Aksesore 24 900 LEK
Printer Epson Workforce AL-M300DN 9 900 LEK
IBOX USB HUB 4 PORT 3.0 1 200 LEK
Në fillim