iPhone 5s 32gb Gold

300 EUR

Shitet nga: Igli 22 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 440 LEK / muaj

Iphone 5s ne gjendje shume te mire. Vjen me te gjithe aksesoret perkates si kellef kunder ujit, kellev kunder gervishtjeve, karikues origjinal dhe kufje origjinale. Factory Unlocked.
Leaflet
Në fillim