OKAZION shitet Iphone 5s 16GB

17 000 LEK

Shitet nga: Iphone 16 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 040 LEK / muaj

Shitet iphone 5s 16GB IOS11.2.1 per arsye mosperdorimi pothuajse asnje gervishtje ne gjendje perfekte me xham mbrojtes dhe kellef mbrojtes . Shitet per arsye mosperdorimi mban bateri nje dite duke e perdorur ne internet dhe opsione te tjera . Mund ta blini ne euro ose leke
Leaflet
Në fillim