Okazion iPhone 5s 180 mij leke

18 000 LEK

Shitet nga: Iphone 5s 06 Gush 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 160 LEK / muaj

Shesim celular iPhone 5s ne gjendje te mir. Ka disa pjes te gervishtura sic shihet dhe ne foto, pavardisht kesaj funksionon shume mir. Kujt i interseson le te telefonoj mbi bazen e cmimit (cmimi eshte ne ofert ndaj nxitoni)!!!
Iphone 5s
0695737595
Leaflet
Në fillim