Iphone 5s (230mije leke+1 vit garanci)

23 000 LEK

2 760 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Iphone 5s 01 Gush 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 760 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Apple (Iphone)
Modeli
iPhone 5s
Shitet Iphone 5s ne gjendje shume te mir! Sic eshte dhe ne titull keni nje vit garanci ku mer cdo difekt qe perfshin prishjen e celularit ne menyr te panjohur (nuk pranojm riparim nese celularin e keni demtuar vet ju).Per te dhena te metejshme telefononi ne murin me posht.
Iphone 5s
0696670309
Leaflet
Në fillim