2 IPHONE 5 I BARDHE DHE I ZI UNLOCKED

230 LEK

Shitet nga: IPHONE 01 Pri 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 5
SHITET IPHONE 5 ESHTE I GERVISHTUR NGA KASAT JO EKSTREM NE GJENDJE TE MIRE ME VALET ME TE GJITHA I ZHBLLOKUAR 230 MIJ LEK
IPHONE 5 I BARDH 16 GB NE KUTI ME AKSESORE ORIGJINAL SIC KA ERDHUR NE GJENDJE SUPER 280 MIJ LEK
Leaflet
Në fillim