iPhone 5 & 4s

150 EUR

Shitet nga: iPhone 25 Mar 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 220 LEK / muaj

Shitet dy iPhone 1 eshte 5 dhe 1 eshte 4s jane ne gjendje perfekte pa as nje gervishtje cmimi me marreveshje
Leaflet
Në fillim