Shitet iphone 5 gold

18 000 LEK

Shitet nga: Keli 03 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 160 LEK / muaj

Gjendja perfekte 10\10 me buton 5s por ka problem me kameren perpara dhe boksin , telefoni eshte 16gb
Leaflet
Në fillim