iPhone 5 . Okazion. 280 Mije Lek Vetem Sot

280 LEK

390 LEK

Shitet nga: iphone5 17 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Modeli
iPhone 5
Shes iphone 5 16 gb . Eshte blere i ri ne kuti dhe eshte 2 jave i perdorur, dhe pranon cdo lloj karte. Telefoni shitet sepse kam telefon tjeter , shoqerohet bashke me kuti , karikus dhe 2 kellefe mbrojtes. cmimi 280 mij lek I Padiskutueshem vetem PER SOT. Ose e ndrroj me Samsung Galaxy S5 + lek nga ana ime.
iphone5
0663388881
Leaflet
Në fillim