Iphone 5 si i ri

135 EUR

Shitet nga: Iphone 24 Maj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Modeli
iPhone 5
shes iphone 5. ne gjendje shume te mire si i ri i ardhur nga australia dhe 3 muaj i perdorur.xham mbrojtes+kellefin.flm
Leaflet
Në fillim