iPhone 4s

0 LEK

Shitet nga: Iphone 11 Qer 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Nderrohen 2 tel iphone 4s 32gb ne gjendje shum te mir dhe blackberry Q10 16gb ne gjendje te mir ose shiten
Leaflet
Në fillim