Shes ose nderrohet iPhone 4

70 000 LEK

Shitet nga: Eri 25 Maj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
iPhone 4
iPhone 4 Ka ardhur nga Anglia I zhbllokuar nga te gjitha numrat telefoni esht 3 muj I perdorur
Pranoj dhe nderrime shoqerohet me karikus
Leaflet
Në fillim