IPhone 11 Pro. 740euro

740 EUR

840 EUR

Shitet nga: Premium Mobile Sot 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet iPhone 11 Pro ne gjendjet perfekte pa asnji dallim nga I riu-
Garancia-6 muaj
Nga dyqani Premium Mobile Store
Aksesoret origjinale - dhurate
Porosit ne nr e cel:0694645615 dhe jua sjellim ne shtepi te tuaja_ne gjithe Shqiperi e-posts falas
Blini me keste te ulta mujore-aplikimin me karte identiteti prane dyqani. Cmim. Cilesi. Garanci
Follow ne Instagram-premium. mobile. store dhe dua_celulare per oferta te tjera celularesh.
Premium Mobile
  Online
0694645615
Leaflet
Në fillim