iPhone 11pro

550 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cheryl telecommunication company ltd 27 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Përmasat 144 x 71.4 x 8.1 mm (5.67 x 2.81 x 0.32 in)
Pesha 188 g (6.63 oz)
Ndërtimi i xhamit përpara (Gorilla Glass), mbrapa qelqi (Gorilla Glass), kornizë prej çeliku inox
SIM Nano-SIM dhe / ose eSIM
Rezistent ndaj pluhurit / ujit IP68 (deri në 4 milion për 30 minuta)

WhatsApp:+12026425294

* SHFAQ *
Lloji: Ekran me prekje capacitive Super Retina XDR OLED, me 16 milion ngjyra
Madhësia: 5,8 inç, 84,4 cm2 (~ 82,1% raport ekran në trup)
Rezolucioni 1125 x 2436 pixel, raporti 19,5: 9 (dendësia ~ 458 ppi)
Mbrojtja Xham rezistent ndaj gërvishtjeve.
800 ndriçim maksimal (shpallur) BATERIA
Lloji Li-Ion 3046 mAh, pa lëvizshëm (11,67 Wh)
Karikimi Karikim i shpejtë 18W, 50% në 30 min (reklamuar)
Dorëzimi i pajisjes USB 2.0
Karikimi pa tel Qi
Koha e bisedave Deri në 18 orë (multimedia)
Luaj muzikë deri në 65 orë GB: 4 GB, 512 ..... të gjithë aksesorët janë të paketuar dhe paketuar bëjnë ..... produkti është i vjetër 4 muaj dhe ka garanci 2 vjeçare duke filluar nga të dhënat e dorëzimit.
Cheryl telecommunication company ltd
+12026425294
Leaflet
Në fillim