Apple IPhone 11 i ri dhe i pablluar i ri 11Pro Max

600 EUR

Shitet nga: Patrick Kelvon 20 Maj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Apple IPhone 11 i ri dhe i pablluar i ri 11 pro Max 258 GB
Ne i dorëzojmë të gjithë botën drejtpërdrejt në pragun tuaj
të gjitha celularët me të gjitha aksesorët e plotë të vulosur në Kutinë
Patrick Kelvon
19204827596
Leaflet
Në fillim