Alcatel oneTouch

120 000 LEK

Shitet nga: Mario 10 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Alcatel
Shitet cel. per arsye mesperdorimi celi eshte ne gjendje shum te mire shum pak I perdorur (kam pasur cel. tjtr). Sapo i eshte nderruar tach-ekran. Me DY karta dhe vend per karten e memories. Kamer shume te paster.
Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim