ALCATEL ONE TOUCH

55 EUR

Shitet nga: Niku 31 Mar 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Prodhuesi
Alcatel
Shitet Alcatel One Touch 991 i bardhe, ne gjendje shume te mire, i ardhur nga Gjermania, ka vetem nje problem, i eshte thyer pak xhami, por tachi dhe ekrani jane ne gjendje pune.
Niku
Leaflet
Në fillim