Alcatel One Touch Pop10 Me Tastier I Ri Super Ofe

14 000 LEK

Shitet nga: Dyaqni Express Taxi 27 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Alcatel
Cmimi: 14000 Leke
SUPER OFERT
Tablet Alcatel One Touch Pop10 Me Kart Sim Dhe Me Tastier Me Bluetooth.
Tablet Alcatel I ri ne kuti version europian me tastier me Bluetooth dhe me sim kart, tableti ben te njetat funksione si laptopi, pasi tastiera ka dhe maus. Parametrat:
Ekrani: Ips 9.6 Inch
Kamera: 5 MP & 2 MP
Video: 1080p@30 fps
Rami: 1 GB
Memoria: 8 GB pranon Sd Card deri ne 32 GB
Cpu: Quad Core 1.2 GHz Cortex A-53
Androidi 5.0.1 Lollipop
Kart sim
Bluetooth: 4.1
Bateria: 4600 mAh
Port Infrared
Tastier Bluetooth
Porositeni tani dhe argetohuni pa mas.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. Tel:0697311583
Dyaqni Express Taxi
0697311583
Leaflet
Në fillim