Shitet Telefon / Fax / fotokopje Samsung

Shitet nga: xhon 25 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Vlorë
Shitet telefon/ faks/fotokopje modeli: SAMSUNG SF-370
GJENDJA SHUME E MIRE NUK KA ASNJE GERVISHTJE DHE SHUME PAK NR FLETESH KA PRNITUAR.. KA GJITHASHTU DHE OPSIONIN E FOTOKOPJES
CMIMI 6500 LEKE TE REJA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim