Telefon Vintage Roxanne by Cicena

Shitet nga: Artan 09 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim